Mostrando: 1 - 10 të 10 RESULTADOS
Uncategorized

Shqyrtim unibet

Casino Unibet është një nga linjat më të vjetra dhe më të krijuara në botë, dhe së fundmi festoi e tij 20 përvjetor. E themeluar në 1997 nga Anders Strom, vizioni ishte që ai të ndante njohuritë e tij të gjera për këtë sport, kështu që lojtari mund të bëjë pjesën më të madhe të kazinove dhe më shumë informacion. Ky vizion …

Uncategorized

Shqyrtimi i Bwin

Bwin është një krijues i njohur i librave në internet në Spanjë dhe në mbarë botën. BetandwinIn përmendur më lart dhe u krijua në 1997 në Austri, fillimisht me 12 punonjësit që marrin pjesë në lojërat e fatit në internet. Tri vitet e fundit dhe ne 2001 ata transferuan operacionet e tyre në Gjibraltar. Blerja dhe zgjerimi i …

Uncategorized

888 rishikim sportiv

Ne kemi një suitë të faqeve në internet që përqendrohen në një larmi sportesh dhe lojërash live kazino. Edhe pse kompania filloi operacionet në 1997 në Londër, nuk ishte deri në mars 2008, kur u krijua një ndarje e veçantë në linjë 888 Pronat sportive. plotësoni opsionet e argëtimit dhe …

Uncategorized

Shqyrtim më i mirë

Si një listë e gjatë e sporteve kombëtare dhe ndërkombëtare, Betfair ka një histori të gjatë si një bast. Filloi në vite 90, sidomos në 1999, themeluar nga Andrew dhe Edward Wray Black. Por ishte vetëm kohët e fundit kur filloi zgjerimin e saj në Mbretërinë e Bashkuar dhe zgjerimin e tregjeve të saj në Irlandë dhe Shtetet e Bashkuara. Që atëherë, …

Uncategorized

Shqyrtimi i Betsson

lojrat në internet janë bërë një trend i përhapur. Lojtarët në të gjithë botën janë mësuar të kenë në shtëpi, shumica e lojërave të tyre të njohura kazino. Në këtë përmbledhje të Betsson.com rreth përshkrimit të njërës prej këtyre çadrave të lojërave në internet. Marrja e parave në internet …

Uncategorized

Rishikimi i cirkut

Kazino SER Circo është analizuar me kujdes dhe na dha një reputacion shumë të mirë, ofron vlerën më të mirë. Në studimin tonë, ne kemi marrë parasysh ankesat e lojtarëve, parashikimet e të ardhurave, me licencë origjinale, cilësia e shërbimit, Kushtet, përfitimet dhe kufizimet e rimbursimit, dhe faktorë të tjerë. Casino Circus ka partnerizuar me të …

Uncategorized

Shqyrtim i gërshetuar

Lojtarët që janë regjistruar në Kazino Interwetting shpërblehen me një paketë të mirëpritur për depozitën e tyre të parë. Të paktën 10 Bonusi € 100% të shumës së paguar, shuma maksimale e 100 €. Këto kuponë janë të vlefshme për të gjitha lojërat Interwetting, por natyrisht jo …

Uncategorized

Shqyrtimi i Luckia

Luckia Casino PT analizuar dhe siguruar një reputacion shumë të mirë, që do të thotë se një kazino e shkëlqyeshme. Në studimin tonë, ne kemi marrë parasysh ankesat e lojtarëve, vlerësimet e fitimit, si licencë autentike, cilësia e shërbimit, Kushtet, përfitimet dhe kufijtë e pagesave dhe faktorët e tjerë. atëherë, lexoni tregimin dhe detajet …

Uncategorized

Shqyrtimi i fatit

Suertia Casino analizoi dhe na dha një reputacion shumë të mirë, që do të thotë se është një kazino shumë e mirë. Sipas mendimit tonë, të hetojë ankesat e lojtarëve, përfitimet e vlerësimeve, licencën, origjinalitetin e tabelës, klientët me shërbim cilësor, shteti, marzhet e fitimit dhe …

Uncategorized

Rishikimi i William Hill

Ndër vendet e ndryshme të lojrave të njohura vitet e fundit, ndoshta më shumë sesa William Hill. Shtë e vështirë të mos kuptosh pse nëse besojmë në parimin se është një nga lojërat më të vjetra të fatit. Ky veprim është bërë një qendër e njohur në Paris në 2000, kur ai filloi të …